עדן

עדן

מה זה בודיטייט?

בודיטייט הוא מכשיר מהפכני – פרי פיתוח ישראלי, אגב – המאפשר המסת שומן ושאיבתו גם יחד תוך כדי חיטוב הגוף ומיצוק העור במקביל, או בקיצור, כל מה שצריך כדי לזכות במראה מושלם.

טיפול בודיטייט (BodyTite) מיועד למי שסובל ממצבור שומן באזור מסוים בגוף, שמתעקש להישאר גם לאחר דיאטה וגם כשהאדם מתמיד בפעילות גופנית. הפעולה המשולבת שלו מבוססת על גלי רדיו, והיא אפקטיבית מאוד באזורים שונים בגוף ובעיקר הבטן, המותניים, הסנטר, הזרועות והגב.

האופן בו מתבצע הטיפול הוא כזה: צינורית דקיקה מוחדרת אל האזור המטופל ודרכה עוברת לגוף אנרגיית גלי רדיו. האנרגיה מחממת את האזור, ממיסה את תאי השומן והורסת אותם – והצינורית שואבת אותם מייד אל מחוץ לגוף. במקביל החום פוגע גם בסיבי האלסטין והקולגן באזור ומאלץ את הגוף לייצר סיבים חדשים, וכך למצק את העור, לחטב את האזור וליצור מראה רענן.

טיפול בודיטייט אינו כרוך בכאבים חזקים, ולמעשה ברוב המקרים עלולה להתעורר תחושת אי נוחות קלה ותו לא, ובזכות הטכנולוגיה החדשנית גם אין צורך בהרדמה מלאה אלא בהרדמה מקומית בלבד. ההתאוששות מהירה אף היא וכבר ביום הטיפול ניתן לחזור לשגרה (בתוספת חבישה מיוחדת של האזור שטופל, על מנת להשלים את האימפקט של גלי הרדיו). התוצאות מתחילות לבוא לידי ביטוי לאחר כשבועיים, ובתוך כחודש עד שלושה כבר ניתן להבחין בשינוי דרמטי במראה העור והאזור שטופל.

פוסטים נוספים

קייטרינג לאירועים

קיטריינג לחתונות

קשה להאמין, אבל פעם ארגון חתונה היה הרבה יותר פשוט וקל. זו הייתה בכלל המציאות. פעם החיים היו הרבה יותר פשוטים. לא

המלצה-הצבעה-הומוריסטית-פלסטית

המלצות מנתח פלסטי

המלצות מנתח פלסטי, כל מה שרצית לדעת רוצה לעצב את האף או להגדיל את החזה? אולי רוצים למתוח את הפנים או לשאוב

סגירת תפריט