עדן

עדן

מה זה בודיטייט?

בודיטייט הוא מכשיר מהפכני – פרי פיתוח ישראלי, אגב – המאפשר המסת שומן ושאיבתו גם יחד תוך כדי חיטוב הגוף ומיצוק העור במקביל, או בקיצור, כל מה שצריך כדי לזכות במראה מושלם.

טיפול בודיטייט (BodyTite) מיועד למי שסובל ממצבור שומן באזור מסוים בגוף, שמתעקש להישאר גם לאחר דיאטה וגם כשהאדם מתמיד בפעילות גופנית. הפעולה המשולבת שלו מבוססת על גלי רדיו, והיא אפקטיבית מאוד באזורים שונים בגוף ובעיקר הבטן, המותניים, הסנטר, הזרועות והגב.

האופן בו מתבצע הטיפול הוא כזה: צינורית דקיקה מוחדרת אל האזור המטופל ודרכה עוברת לגוף אנרגיית גלי רדיו. האנרגיה מחממת את האזור, ממיסה את תאי השומן והורסת אותם – והצינורית שואבת אותם מייד אל מחוץ לגוף. במקביל החום פוגע גם בסיבי האלסטין והקולגן באזור ומאלץ את הגוף לייצר סיבים חדשים, וכך למצק את העור, לחטב את האזור וליצור מראה רענן.

טיפול בודיטייט אינו כרוך בכאבים חזקים, ולמעשה ברוב המקרים עלולה להתעורר תחושת אי נוחות קלה ותו לא, ובזכות הטכנולוגיה החדשנית גם אין צורך בהרדמה מלאה אלא בהרדמה מקומית בלבד. ההתאוששות מהירה אף היא וכבר ביום הטיפול ניתן לחזור לשגרה (בתוספת חבישה מיוחדת של האזור שטופל, על מנת להשלים את האימפקט של גלי הרדיו). התוצאות מתחילות לבוא לידי ביטוי לאחר כשבועיים, ובתוך כחודש עד שלושה כבר ניתן להבחין בשינוי דרמטי במראה העור והאזור שטופל.

פוסטים נוספים

שמלת כלה 2019 מחמיאה וצנועה

מחפשת שמלת כלה ? לא כמו של כולן ?

אני חושבת שחתונה טובה מורכבת מהתשומת לב לפרטים הקטנים. אחד הדברים החשובים  ביותר הם שמלת הכלה. יכולה להיות חתונה נהדרת שכולם נהנינו..

טלוויזיה חכמה לקנייה

המדריך למציאת הטלוויזיה שמתאימה לך

טלוויזיה היא פריט שנמצא כמעט בכל בית, ובלא מעט בתים בכמה וכמה חדרים. הטכנולוגיות בתחום השתכללו באופן דרמטי בעשור האחרון וכתוצאה מכך

עיצוב חדר אמבטיה – לעשות זאת נכון

בעידן שבו ישנה מודעות הולכת וגדלה לתרומה העצומה של עיצוב הבית לנחת שאנחנו רווים ממנו ומהחיים באופן כללי, אך טבעי הוא שרבים

סגירת תפריט