עדן

עדן

הרמת עפעפיים מחיר

העפעפיים אולי לא תמיד נתפשים כמרכיב משמעותי במראה החיצוני שלנו, אבל כשקפלי העור שתפקידם הוא לכסות את העיניים ולהגן עליהן מתחילים לצנוח, במקרים רבים כבר אי אפשר להתעלם מהם. בנוסף, עפעפיים שמוטים פוגמים בשדה הראייה שלנו, וגם זו כמובן סיבה טובה לשקול ניתוח להרמתם. כשמתחילים להתעניין לגבי האפשרויות השונות של ניתוחים בעפעפיים סוגיית המחיר היא כמובן אחד השיקולים החשובים, ובעמוד זה תמצאו הסברים לגבי הפרמטרים שקובעים את העלות. בנוסף תמצאו כאן מידע מפורט על המקרים שבהם הניתוח מומלץ במיוחד ועל האפשרויות השונות של ההליכים הכירורגיים.

באילו מקרים כדאי לשקול ניתוח הרמת עפעפיים ואיך מושפע מכך המחיר?

כשאנחנו מתבגרים, במקרים רבים מצטבר שומן גם על העפעפיים וגם מתחתם. תופעה נוספת שהיא כמעט בלתי נמנעת היא אובדן הגמישות של העור עצמו, וגם השרירים שמפעילים את 4 העפעפיים, שני העליונים ושני התחתונים, מתרופפים. התוצאה: העפעפיים הופכים שמוטים יותר ויותר, דבר שמהווה כאמור גם פגם אסתטי וגם בעיה מבחינת שדה הראייה.

האינדיקציה הטובה ביותר לכדאיות הניתוח היא התבוננות במראה. אם נשקפים מולכם עפעפיים עליונים עם נפיחות דמוית שק – כדאי להגיע לכירורג פלסטי בעל ניסיון בהרמת עפעפיים. אם ישנן רקמות עור מיותרות על העפעפיים העליונים – גם כן כדאי להתייעץ עם מומחה. גם אם מתחת לעיניים מופיעות שקיות ניתוח עשוי להסיר אותן.

מאחר שבחלק מהמקרים יש צורך להרים “רק” את העפעפיים העליונים, בחלק אחר נדרשת הרמת עפעפיים תחתונים ובמצבים מסוימים כדאי לנתח את כל 4 העפעפיים, מפגש הייעוץ משמש גם לאבחון ההליך האופטימלי. באופן טבעי ככל שהיקף הניתוח גדול יותר, המחיר עשוי להיות גבוה יותר. בכל מקרה חשוב לקחת בחשבון שבמסגרת הרמת עפעפיים מחיר הניתוח נקבע גם על סמך שיקולים אחרים (פירוט בהמשך).

איך מתבצע ניתוח הרמת העפעפיים?

ניתוחים להרמת העפעפיים אורכים בין שעה לשעתיים. הפעולות שכולל ההליך הכירורגי נבחרות בהתאם לבעיות שגרמו לצניחת כל עפעף: בין השאר ניתן להסיר עודפי עור (שכאמור חוסמים את שדה הראייה), אופציה נוספת היא סילוק של רקמות שומן מתחת לעין כדי להעלים את אותן שקיות ואת המראה הנפוח ועוד כדאי לדעת שלעתים נדרש קיצור של שריר העפעף (במצבים שבהם הצניחה היא לא תוצאה של עודפי עור או שומן).

ניתוח הרמת עפעפיים עליונים מתבצע דרך חתך בעפעף עצמו – לאורכו של הקפל הטבעי ברקמת העור כך שאין צלקת. הרמת עפעפיים תחתונים מתבצעת דרך חתך מתחת לקו הריסים, עוד מקום שיש בו קמט טבעי (של העין).

איך מחושבת עלות ניתוח הרמת עפעפיים?

כאמור לקראת ניתוח הרמת עפעפיים מחיר ההליך הוא שיקול משמעותי. העלות נקבעת בהתאם להיקף הפעולות הנדרשות, המוניטין של הכירורג הפלסטי (מן הסתם רופאים מנוסים ובעלי שם יבקשו שכר גבוה יותר) והתשלום עבור חדר הניתוח שבו יתבצע ההליך הכירורגי.הרמת עפעפיים עליונים בלבד תעלה במרבית המקרים בין 6,000 ש”ח ל-12,000 ש”ח. עלות ניתוח להרמת עפעפיים תחתונים בלבד נעה גם כן על המנעד הנ”ל ואם יש צורך בהרמת כל ארבעת העפעפיים תצטרכו להשקיע בכך בין 9,000 ל-16,000 ש”ח – התמורה כאמור גבוהה וכוללת גם שיפור משמעותי של המראה החיצוני וגם ראיה טובה יותר.

פוסטים נוספים

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח אף מחירים

עיצוב האף מחדש באמצעות הליך כירורגי – או, אם תרצו, שיפוץ האף כך שייראה בדיוק כפי שחלמנו עליו – הוא ניתוח פלסטי

עיני אישה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים מחיר

העפעפיים אולי לא תמיד נתפשים כמרכיב משמעותי במראה החיצוני שלנו, אבל כשקפלי העור שתפקידם הוא לכסות את העיניים ולהגן עליהן מתחילים לצנוח,

בחירת מדפים לסופר מרקט

מדפים לסופר – איך לבחור אותם נכון

מדפים לסופר צריכים לעמוד בסטנדרטים גבוהים, מכמה זוויות במקביל. בחברת יוליוס הנדסה, המתמחים בשיווק מדפים לעסקים סיטונאים וקמעונאיים, מסבירים כי יש להביא

סגירת תפריט