עדן

עדן

ניתוח אף מחירים

עיצוב האף מחדש באמצעות הליך כירורגי – או, אם תרצו, שיפוץ האף כך שייראה בדיוק כפי שחלמנו עליו – הוא ניתוח פלסטי שזוכה לביקוש נרחב במיוחד. הוא פופולרי גם בקרב צעירים (ואפילו בגילאי תיכון) וגם בקרב מבוגרים, הן אצל נשים והן אצל גברים, ובסך הכל מתבצעים בישראל כמה אלפי ניתוחי אף בכל שנה (בארה"ב,  זהו הניתוח הפלסטי ה-3 מבחינת מספר המנותחים, מיד אחרי הגדלת החזה ושאיבת השומן. ב-2018 לדוגמה לא פחות מ-213,780 אפים שופצו ע"י כירורגים פלסטיים מיומנים).

באופן טבעי עלות השינוי המשמעותי היא אחד הפקטורים המשמעותיים בהחלטה האם לעבור את הניתוח, ואם כן – היכן. בעמוד זה תמצאו הסברים מפורטים לגבי המרכיבים השונים בתג המחיר שנלווה לעיצוב האף מחדש, וכן מידע לגבי ההשתתפות של קופות החולים השונות במימון ניתוחי אף.

כיצד נקבע מחיר ניתוח אף?

כאמור לקראת ניתוח אף מחירים שגובים רופאים שונים הם מידע יקר ערך והכרחי על-מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. המרכיבים של עלות שיפוץ האף הם:

שכר הכירורג

המרכיב העיקרי במחיר ניתוח אף הוא שכרו של הכירורג הפלסטי. באופן טבעי מנתחים מיומנים ומנוסים ידרשו מחיר גבוה יותר ביחס לכירורגים בראשית הדרך, אולם מומלץ לא להתפשר על איכות איש המקצוע שבידיו מופקד החלום שלכם על אף שובה לב ופנים מרשימות באופן כללי.

עלות חדר הניתוח

מרכיב משמעותי נוסף בעלות הניתוח באף היא התשלום שמועבר למקום שבו יתבצע ההליך הכירורגי. ככל שחדר הניתוח מתקדם יותר וככל שהתנאים במקום מפנקים יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר, וההפרשים עשויים להיות משמעותיים.

אשפוז

כל יום אשפוז מייקר כמובן את מחירו של הניתוח, כשהסכום הספציפי נקבע כאמור בהתאם לרמת המקום שבו תנותחו. בהקשר זה כדאי לדעת שבחלק גדול מהמקרים המטופלים משוחררים לביתם כבר ביום הניתוח ולאחר מספר שעות השגחה, אבל ישנם גם מצבים שבהם נדרש אשפוז ללילה אחד.

עלות ההרדמה

ניתוח אף עשוי להתבצע תחת הרדמה מקומית (עם טשטוש) או תחת הרדמה מלאה. השיקולים הם היקף הפעולות הנדרשות כדי להגיע למראה הרצוי, וכן מספר מאפיינים ספציפיים של המטופל או המטופלת (כולל ההעדפה שלהם). הרדמה מלאה מייקרת את הניתוח בכמה מאות שקלים ולעתים אף במעט יותר מכך.

תנאי התשלום

כשמבצעים סקר שוק לגבי ניתוח אף מחירים הם כמובן הפקטור המרכזי אבל גם תנאי התשלום צריכים להילקח בחשבון. לעתים פריסה של התשלום למשך תקופה ארוכה מעלה את המחיר, ולכן מומלץ לבחון היטב האם הפריסה אכן משתלמת.

האם קופות החולים משתתפות במימון הניתוח?

במצבים מסוימים ניתן להיעזר בקופת החולים שבה חברים לצורך מימון הניתוח. בפרט כך הדבר כשהניתוח מבוצע לא "רק" מסיבות אסתטיות אלא גם מסיבות רפואיות.

כשעל הפרק ניתוח אף למטרת שיפור האסתטיקה, בעלי "מכבי שלי" יכולים לעבור את ההליך הכירורגי במחיר מוזל במידה מסוימת – אבל רק אצל רשימה מצומצמת של רופאים. גם בעלי "כללית פלטינום" או "כללית זהב" זוכים להשתתפות של קופת החולים במימון הניתוח, גם כן אצל רשימה מוגבלת של מומחים. בכל מקרה חשוב לדעת שכדי לקבל את ההטבה הנ"ל נדרשת תקופת מינימום של חצי שנה או שנה עם הביטוח המשלים הנ"ל.

פוסטים נוספים

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח אף מחירים

עיצוב האף מחדש באמצעות הליך כירורגי – או, אם תרצו, שיפוץ האף כך שייראה בדיוק כפי שחלמנו עליו – הוא ניתוח פלסטי

עיני אישה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים מחיר

העפעפיים אולי לא תמיד נתפשים כמרכיב משמעותי במראה החיצוני שלנו, אבל כשקפלי העור שתפקידם הוא לכסות את העיניים ולהגן עליהן מתחילים לצנוח,

בחירת מדפים לסופר מרקט

מדפים לסופר – איך לבחור אותם נכון

מדפים לסופר צריכים לעמוד בסטנדרטים גבוהים, מכמה זוויות במקביל. בחברת יוליוס הנדסה, המתמחים בשיווק מדפים לעסקים סיטונאים וקמעונאיים, מסבירים כי יש להביא

סגירת תפריט