עדן

עדן

מדפים לסופר – איך לבחור אותם נכון

מדפים לסופר צריכים לעמוד בסטנדרטים גבוהים, מכמה זוויות במקביל. בחברת יוליוס הנדסה, המתמחים בשיווק מדפים לעסקים סיטונאים וקמעונאיים, מסבירים כי יש להביא בחשבון מספר דברים. למשל, החומרים שמהם מיצרים את המדפים, שצריכים להבטיח עמידות וכושר נשיאה. מבנה המדפים משפיע באופן מובהק על נוחות סידור הסחורה ועל הגישה לפריטים השונים. וחשוב לא פחות, השפעת העיצוב והסגנון על הקניית חווית קניה טובה ללקוח, תוך הפניית מירב תשומת הלב לשטחי המידוף הרצויים.

תכנון מדפים יעיל – תוצאות שמעל המצופה

ניהול של סופר בצורה נבונה, תוך שימת לב לסידור פנימי ומידוף נכון יכול לחסוך כסף ומשאבים. ובמידה רבה, תכנון נכון של מדפים יכול להשיג תוצאות שמעל המצופה. תכנון והתקנת מדפים שהותאמו במיוחד חוסך לכם מקום. ניתן לסדר יותר סחורה על המדפים, מבלי ליצור תחושה של גודש מוגזם. ניתן להכניס הרבה סדר לחנות, להקנות חווית קניה ולהנגיש לציבור הקונים את מיטב המוצרים והמותגים. בעזרת תכנון נאות, קל לסדר את המוצרים על המדפים, ביתר קלות. חוסכים בעליות, חוסכים זמן והסופר תמיד נראה מתוחזק על הצד הטוב ביותר. יוליוס הנדסה אוחזים בניסיון של שנים רבות מספור, בהקניית פתרונות אחסון ומידוף מעולים, לסופרים מכל הגדלים והמינים. נוכל לדאוג גם לכם, לפתרונות מידוף תפורים לפי מידה.

מדפים עמידים, נוחים, מסודרים ומגוונים

את מדפי הסופר אנו יכולים לספק לכם בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. נוכל ליצור מגוון מדפים, עמידים אך גם יפים, נוחים ומותאמים לפי סוגי מחלקות, מוצרים, מותגים. אנו יכולים להקים מדפים לסופר גם לשטחי האחסון, שאינם חשופים ללקוחות ומותאמים לעובדי המחסן. במקביל אנו מציעים גם מדפים אטרקטיביים, לכל המחלקות השונות. מידוף עבור מוצרים בתפזורת, מוצרי מזון, מוצרי ניקוי, חבילות וארגזים וצנצנות מכל המינים.

נוכל ליצור עבורכם מדפים במפרט ידוע מראש או לתכנן עבורכם את הפתרונות היעילים, בהתאמה אישית מדויקת. על סמך היכולת והניסיון המוכחים שלנו, נוכל לתכנן תוכנית מפורטת, עבור מדפים לכל הסופר, מא’ ועד ת’. פתרונות מידוף ואמצעי תצוגה שימשכו את העין ויגדילו את הפדיון היומי ואת המכירות בכלל. המדפים הנכונים יצרו רושם בולט, למוצרים הנבחרים שיוצגו אל מול עיני הלקוחות והעוברים ושבים. מדפים במידות סטנדרטיות ואחרות.

מגוון פתרונות, במקום הנכון

נוכל להתאים את פתרונות המידוף לכל מפרט רצוי, במקום הנכון ובזמן הנכון. בין היתר, אנו יכולים לספק מדפים למעברים צרים וסופרים שכונתיים קטנים יחסית. אנו יכולים לספק מדפים רחבי ידיים, גם דו כיווניים, עם נפח אחסון מוגדל לסופרים גדולים. רבים מהפתרונות ניתנים לשינויים, אם וכאשר הסופר יעבור שינויים או שיפוצים בעתיד. למדפים ניתן להתאים שילוט מתאים, למקם מידע ללקוחות, שלטי מחירים והודעות על מבצעים. ביכולתנו לא רק להתקין מדפים לאזורי האחסון, פתרונות לתצוגה אטרקטיבית ואידיאלית אלא גם לספק עגלות שירות, כונניות רשת ופתרונות אחסון ותצוגה רבים נוספים.

אולי תאהבו גם:

פוסטים נוספים

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח אף מחירים

עיצוב האף מחדש באמצעות הליך כירורגי – או, אם תרצו, שיפוץ האף כך שייראה בדיוק כפי שחלמנו עליו – הוא ניתוח פלסטי

עיני אישה לאחר ניתוח הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים מחיר

העפעפיים אולי לא תמיד נתפשים כמרכיב משמעותי במראה החיצוני שלנו, אבל כשקפלי העור שתפקידם הוא לכסות את העיניים ולהגן עליהן מתחילים לצנוח,

בחירת מדפים לסופר מרקט

מדפים לסופר – איך לבחור אותם נכון

מדפים לסופר צריכים לעמוד בסטנדרטים גבוהים, מכמה זוויות במקביל. בחברת יוליוס הנדסה, המתמחים בשיווק מדפים לעסקים סיטונאים וקמעונאיים, מסבירים כי יש להביא

סגירת תפריט